Partnerünk az Officium Irodafejlesztő Zrt. több, mint 10 éve irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet, valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal. Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern, minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KIVITELEZÉSI PROJEKTVEZETŐ

Feladatok:
  • Kivitelezési projektek előkészítésében és megvalósításában való aktív közreműködés
  • A projektek teljesen önálló koordinálása
  • Ütemtervek készítése és azok betartása
  • Költségvetések készítése, kezelése, kiadások ellenőrzése, erőforrások hatékony biztosítása
  • Anyagmennyiség kalkuláció
  • Munkafolyamatok összehangolása, helyszíni irányítás
  • Kivitelező csapatok felügyelete, irányítása
  • Szerződésben foglalt munkafolyamokhoz kapcsolódó előírások betartása, betartatása
  • Tervek beadása helyi hatóságoknak
  • Műszaki egyeztetések tervezőkkel és alvállalkozókkal
  • Építési napló vezetése
  • Együttműködés az értékesítéssel árajánlatadásban
  • Projektek műszaki lezárása, átadási dokumentáció készítése

Elvárások:
  • Közép vagy felsőfokú építőipari végzettség
  • Minimum 3 éves építésvezetői vagy projektvezetői tapasztalat generál kivitelezésben
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségvállalás
  • Üzleti szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői rutinnal

Előnyök:
  • Villanyszerelő vagy gépésztechnikus végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges eredménytől függően 13. havi bér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos projektek
  • Notebook, telefon
  • Kulcsos autó használata a projektekhez
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás (próbaidő után)
  • Rendszeres céges programokon való részvételi lehetőség
  • A konyhában korlátlan kávé, tea és üdítő fogyasztás, (télen vitamincsomagok)

  • Budapest, X. kerület, és projekt helyszínek a budapesti agglomerációban.

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:30 óráig (rugalmasan alakítható a projektekhez igazítva).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!