Dinamikusan fejlődő, német háttérrel rendelkező megbízónknál lehetőséged lesz aktívan hozzájárulni a vállalat növekedéséhez és piaci részesedésének bővítéséhez.
Ha szereted a mozgalmas munkakörnyezetet, motivál a vevőkör bővítése és az értékesítési célszámok elérése, náluk a helyed!
Fejleszd vezetői készségeidet és értékesítési tudásodat egy stabil, hosszú távú karrierlehetőséget kínáló pozícióban, mint

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

(Jász-Nagykun Szolnok - Békés - Hajdú-Bihar vármegye)

A Területi felelős feladatai az alábbiak:
  • A dedikált értékesítési terület feltérképezése, potenciális vevők felkutatása, új kapcsolatok kialakítása és a kulcsvevők gondozása
  • A régió forgalmának fejlesztése, a növekedési lehetőségek kiaknázása
  • Az értékesítési csapat irányítása, támogatása és ellenőrzése, valamint részvétel új munkatársak kiválasztásában és betanításában
  • Az értékesítési célok elérése érdekében megoldások kidolgozása, havi jelentések készítése és szoros együttműködés a vezetőséggel, területi vezetőkkel
  • A vásárlók folyamatos tájékoztatása új termékekről, akciókról, valamint a preferált termékek értékesítése
  • Megrendelések és pénzügyi dokumentumok kezelése, reklamációk intézése, és a kiszállítások nyomon követése
Mit várunk tőled?
  • Minimum középfokú végzettség, gazdasági vagy műszaki területen
  • Legalább 5 év tapasztalat direkt értékesítésben, lehetőleg műszaki termékkör ismeretével (pl. szerelési segédanyagok)
  • Ha van már vezetői tapasztalatod, az szuper, de szívesen várunk akkor is, ha szeretnéd magad kipróbálni a vezetői szerepben, és eddig közvetlen értékesítéssel foglalkoztál
  • Jártas vagy a digitális eszközök és MS Office programok, CRM használatában
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és nem ijedsz meg az autós utaktól
Előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás hasznos lehet
Amit kínálank:
  • Az alapbér mellett kimagasló, teljesítményalapú bónusz, mely jutalmazza az eredményes munkavégzést
  • Céges autó személyes használatra is elérhető havi meghatározott km kerettel
  • Havi nettó 30.000 Ft Széchenyi Kártyára, amely szabadon felhasználható
  • Modern eszközök: Laptop, iPad és céges mobiltelefon biztosítva, hogy munkádat mindenhol hatékonyan végezhesd
  • Stabil háttér és karrierlehetőség egy piacvezető vállalatnál
  • Kihívásokkal teli, mozgalmas munkakör, ahol fejlesztheted vezetői és értékesítési készségeidet
Munkavégzés helye:
  • Dedikált régió: Jász-Nagykun Szolnok - Békés - Hajdú-Bihar vármegye
  • Havi 2-4 nap budapesti központi irodában

Ha szereted a kihívásokat, és motivál a céged növekedésében való aktív részvétel, akkor náluk megtalálhatod számításaid!
Csatlakozz egy stabil, megbízható csapathoz, ahol hosszú távú karrierlehetőség vár!
Töltsd fel frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!