Ha fontos számodra a precizitás, a felelősségteljes munkavégzés, és szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál dolgozni, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk, a DN Acélszerkezetgyártó Kft., 2013-ban alakult, magyar tulajdonú vállalkozás, amely több mint 100 főt foglalkoztat. Teljes körű szolgáltatást nyújtanak a nehézacél szerkezetek kivitelezése területén a gyártmánytervezéstől egészen a helyszíni szerelésig, mind belföldön, mind külföldön. Hisznek abban, hogy az ügyfeleik elvárásait a legmagasabb minőségben teljesítve, elősegítik saját sikerüket is. Szakértő csapatuk és többéves tapasztalatuk biztosítja, hogy mindig a legjobb megoldást kínálják.

Most új munkatársat keresnek a csapatukba, aki képes összefogni a feladatok sokaságát, és szívesen hozzájárulna a minőségi projektek sikeres megvalósításához az alábbi pozícióban:

PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐIPAR)

Leendő feladataid:
  • Műszaki előkészítés, kivitelezés felmérése, közreműködés a kiviteli tervek elkészítésében
  • Részvétel műszaki egyeztetéseken, napi kapcsolattartás a megrendelőkkel, kivitelezőkkel, gyártásban résztvevő szervezeti egységekkel
  • Szerződések és megrendelések előkészítése
  • Árkalkuláció és árajánlat készítése
  • Szerelők, alvállalkozók, műszaki vezetők koordinálása
  • Projektek pénzügyi ellenőrzése
  • Átadási dokumentáció készítése, átadás-átvétel, oktatás lefolytatása
  • Anyagrendelések és készletek optimalizálása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki végzettség (építészeti, épületgépészeti területen)
  • Minimum 1-2 év építőipari projektvezetési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Képesség az önálló munkaszervezésre
  • Magas fokú precizitás, a határidők betartása
  • Kimagasló szervező, -és kommunikációs készség
Előnyt jelent Neked:
  • Felsőfokú műszaki végzettség- preferáltan a következő területek valamelyikén (műszaki-menedzser / épületgépész / építőmérnök / gépészmérnök)
  • Autocad / Archicad ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálnak Számodra:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú cégnél
  • Versenyképes, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Kiszámítható éves bérkorrekció
  • Éves bónusz
  • Céges telefon, laptop és gépjármű
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Magas színvonalú, modern technológiai háttér
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapesti központ és eseti jelleggel projekt helyszínei
Partnerünkről bővebb infromációk:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!