Partnerünk a Serioplast Hungary Kft., a nemzetközi Serioplast Group dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalata, amely 2008 óta a műanyagflakonok gyártásának élvonalában tevékenykedik. A folyamatos innováció és növekedés révén mára a piac meghatározó szereplőjévé váltak.

Most itt a lehetőség, hogy Ön is csatlakozzon ehhez a sikeres csapathoz! Ne hagyja ki, nézze meg a nyitott pozíciókat, és legyen részese a Serioplast jövőjének az alábbi pozícióban:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI SPECIALISTA

A Minőségbiztosítási Specialista a Minőségügyi Vezetőnek jelent.
Ennek a pozíciónak a célja a szabályok, utasítások, rendeletek és törvények betartása mellett a gyártási folyamatok, az előállított és kiszállításra kerülő késztermékek minőségellenőrzése és a rendszer szabványok szerinti fejlesztése.

Fő feladatok és felelősségek:
  • Minőségirányítási vezető munkájának támogatása, döntések előkészítése
  • Termék minőségének, higiéniájának ellenőrzésének támogatása
  • Proaktív kapcsolattartás az érintett részlegekkel (tervezés, gyártás)
  • A nem-megfelelőségek nyomon követése, NC/CA naprakészen tartás
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének elemeit alkotó dokumentáció (eljárások, utasítások) bevezetésének támogatása, segítése
  • A minőségirányítással összefüggően összegyűjti, analizálja, összegzi az adatokat és riportál a Területnek/Vezetőnek
  • Validálásokban, új termék bevezetésekben aktív részvétel
  • A minőségbiztosítással kapcsolatos oktatásokban részt vesz, mint oktató
  • Belső és külső auditokon aktív részvétel

Elvárt tapasztalat:
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy minőségirányítási területen vagy
  • Minimum 3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció szintű, aktív angol nyelvtudás

Személyes készségek, képességek:
  • Problémamegoldás: Elemző, precíz és következetes. Minőségi kompromisszumok nélkül tud végezni a munkád.
  • Csapatjátékos: Építs bizalmat kapcsolataidban, és járulj hozzá ahhoz, hogy a munkakörnyezet pozitív és stabil legyen.
  • Kapcsolatteremtő
  • Ismeretátadó/oktatói képesség
  • Elemző és problémamegoldó
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:
  • ISO 9001 szabványismeret
  • EN 15593 szabványismeret
  • Belső Auditori tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyre bővülő béren kívüli juttatás (cafetéria, bónusz)
  • Kiemelt bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Angol nyelvi képzés
  • Szakmai továbbképzések támogatása

Munkavégzés pontos helye:
  • Nyírbátor

Tegye meg a következő lépést a karrierjében, és váljon a Serioplast Hungary Kft. csapatának tagjává! Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!