Partnerünk az Install Plan Kft. kiemelt figyelmet fordít a precizitásra, innovációra, valamint a magas színvonalú kivitelezésre. Az új kolléga feladatai közé tartozik a műszaki vezető támogatása, a beszerzési folyamatok koordinálása, valamint az adminisztratív és dokumentációs háttér biztosítása.

Ez a pozíció kiváló lehetőség mind pályakezdők, mind tapasztalattal rendelkezők számára, akik szeretnék fejleszteni szakmai tudásukat egy dinamikusan fejlődő, versenyképes juttatásokat kínáló cégnél. Ha szereted a kihívásokat, jól kezeled a felelősségteljes döntéshozatalt, és érdekel a gépészeti kivitelezés, ez a pozíció ideális választás lehet számodra! Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERVEZŐ/ELŐKÉSZÍTŐ

Ellátandó feladatok:
  • Épületgépész építési engedélyes, tender és kiviteli tervdokumentációk összeállítása
  • Energetikai számítások, megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Árajánlatok, költségvetés kiírások készítése
  • Kivitelezési projektek gépészeti anyag-, eszköz- és szolgáltatás beszerzések előkészítése
  • Építőipari kivitelezési munkák irodai háttér dokumentációjának elkészítése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív és nyilvántartási feladatok ellátása (minőségtanúsító bizonylatok beszerzése, átadási dokumentációk készítése, beszállítók elő- és utóminősítése)
Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság
  • Megbízhatóság, motiváltság
Előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3D-s tervező programok ismerete
  • Épületenergetikai ismeretek
  • Anyagismeret az építési területen
  • Angol/német nyelvtudás
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem 650 000-900 000 Ft fizetés
  • 18.000 forint SZÉP Kártya/hó
  • Irodán kívüli munkavégzés céljára céges autó
  • Laptopot/számítógépet, céges mobiltelefont a munkavégzéshez biztosítanak
  • Folyamatos munkavégzés, változatos munkakörnyezet
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Székesfehérvár
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:00 óráig.

Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzodat magyar nyelven az alábbi "Jelentkezés" gombra kattintva!