Partnerünk a J-Technology Kft. fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, valamint az azzal kapcsolatos szaktanácsadás. Cégük megbízható és professzionális szolgáltatásaival igyekszik kivívni megrendelői általános elégedettségét. Vállalják egyedi szoftverrendszerek tervezését, fejlesztését, bevezetését. Ügyfeleik egyedi igényeit magas színvonalon kielégítő rendszereik a szakmai szempontok körültekintő szem előtt tartása mellett alakítják ki.

Új munkatársat keresnek (akár pályakezdőt) kliens (web/mobil) és szerver oldali Java alkalmazások fejlesztésére az alábbi pozícióba:

JUNIOR JAVA FEJLESZTŐ

Főbb feladatok:
  • Java alapú alkalmazások fejlesztése
  • Fejlesztői és ETOE tesztelés
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Informatikai végzettség
  • Java nyelv ismerete
  • Általános protokollok (pl.: HTTP) és nyelvek (pl.: XML) ismerete
  • Standard SQL utasítások ismerete
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Problémamegoldó készség, önálló munka
Előnyt jelent:
  • Fejlesztői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Home Office lehetőség
  • Szakmai fejlődés
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
önéletrajzod a fizetési igényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!