Szeretnél szerviztechnikusként részese lenni a világ egyik legnagyobb személyforgalmi bejárati rendszereket biztosító vállalatának?

Partnerünk profilja az automata toló, nyíló és forgóajtók. Csatlakozz Partnerünkhöz, ahol skandináv munkakultúra vár rád, a minőség és a munkavégzés hatékonysága a középpontban áll!

A bejárat-automatizálás globális piacvezetőjeként ajtót nyitnak a kiskereskedelmi egységek, raktárak, a gyártás, a kórházak, a repülőterek és egyéb területek előtt.  Az ASSA ABLOY Entrance Systemshez való csatlakozás azt jelenti, hogy egy dinamikus csapat részévé válik olyan innovatív megoldások kifejlesztésével, amelyek javítják ügyfeleink életét.

Csatlakozz bővülő csapatukhoz az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Tervezett, ütemezett karbantartások elvégzése.
  • Hibajavítás, problémák elhárítása.
  • Felújítási javaslatok és modernizációs megoldások feltérképezése.
  • Automata ajtók felmérése, javítása és felújítása.
  • Új rendszerek telepítésében való részvétel.
  • Munkával kapcsolatos dokumentáció szakszerű vezetése.
  • Műszaki szaktanácsadás.
  • Saját alkatrészbázis naprakészen tartása.

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Legalább 2-5 év tapasztalatod van elektromos berendezések szerelésében.
  • Középfokú villamos szakirányú végzettséged van.
  • Önállóan, felelősségteljesen végzed a munkád.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel - (a munkavégzés idejének 90%-a utazással és helyszíni munkával telik).
  • Lakóhelyed Budapest 100 km-es körzetén belül található meg.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás olvasási szinten (a dokumentációkhoz és szerelési útmutatókhoz).

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Korrekt fizetés, bejelentett munkaviszony.
  • Modern szervizautó - magánhasználatra, tankolókártyával.
  • SZÉP kártyára érkező Cafeteria juttatás.
  • Rendszeres bónusz.
  • Minőségi szerszámok és igényes munkaruha.
  • A mindennapi munkavégzéshez tablet és mobiltelefon.

Munkavégzés helye: Országos munkavégzés, a központjuk Budapest 22. kerületében található

Munkaidő: Napi 8 óra

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: