Megbízónk egy gabona vizsgálattal és minőségellenőrzéssel foglalkozó nemzetközi cég, amely multinacionális környezetet kínál modern irodával a XIV. kerületben. A vállalat biztosítja a tényleges szakmai fejlődési lehetőséget, és most új munkatársat keres a következő munkakörbe:

ADMINISZTRÁTOR

A következők lesznek a feladatok:
  • Megrendelések regisztrálása
  • Beérkező jelentések feldolgozása
  • Rakodási jelentések készítése ügyfeleknek
  • Laboratórium instruálása megbízások alapján
  • Laboreredmények alapján minőségi bizonyítványok kiállítása
  • Számlázási információ összeállítása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
Állás betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú végzettség
  • 2-3 év adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jártasság számítógépes irodai, alkalmazások (MS Office) kezelésében
  • Precíz munkavégzés, feladatok pontos ütemezése, végrehajtása
  • Előnyt jelent a kereskedelmi bonyolítói vagy logisztikai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, feladatok pontos ütemezése, priorizálása és végrehajtása
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Multinacionális környezet, modern iroda a XIV. Kerületben
  • Tényleges fejlődési lehetőség
  • Stabil munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
lehetőleg fényképes, szakmai önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!