Partnerünk a Freudenberg Sealing Technologies Kft. egy nemzetközi technológiai cégcsoport, amely a jövőbe mutató innovációkkal teszi jobbá ügyfelei és a társadalom életét. A Freudenberg lajosmizsei gyáregysége speciális gumitömítések előállításával foglalkozik 2007 óta.

Ha Te is szeretnél egy innovatív, nagy múltú cég csapattagja lenni és szeretnél részese lenni folyamatos sikereik elérésének, akkor csatlakozz hozzájuk a lajosmizsei telephelyükre az alábbi munkakörbe:

HSE SPECIALISTA

A leendő munkatársunkra az alábbi feladatok várnak:
  • A HSE (munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi) rendszerek üzemeltetése és fejlesztése a magyar jogszabályok és a cégcsoport előírásai alapján
  • A lajosmizsei telephely HSE szempontú képviselete hatósági, vevői és egyéb külső igényeknek való megfelelés biztosítása érdekében
  • HSE célok kidolgozása, nyomon követése és megvalósításuk támogatása a hatékony fejlesztések érdekében
  • Belső és külső HSE auditok szervezése, koordinálása és lebonyolítása a rendszer hatékony működésének biztosítása érdekében
  • A MEBIR / MSZ EN ISO 45001:2018 és a KIR / MSZ EN ISO 14001:2015 szabványok szerinti rendszerek megvalósítása és auditok koordinálása
  • Az energiamenedzsment rendszer kiépítése az EgIR / MSZ EN ISO 50001:2018 szabvány szerint, beleértve a tervezést, dokumentálást és bevezetést
  • HSE képzések szervezése és fejlesztése a munkavállalók naprakész tudásának biztosítása érdekében
  • HSE bejárások és ellenőrzések előkészítése és koordinálása a munkavégzés biztonságának és az előírásoknak való megfelelés biztosítása érdekében
  • Hulladékgazdálkodási rendszer támogatása, ellenőrzése és fejlesztése a jogszabályi előírások és fenntarthatósági célkitűzések érdekében
  • Kockázatértékelések kidolgozása és felügyelete, valamint kockázatcsökkentő intézkedések kidolgozása és megvalósítása a munkavédelmi tevékenységek keretében
Az ideális jelölt:
  • Minimum középfokú munkavédelmi végzettség
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (angol nyelvű meetingeken részvétel)
  • Nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség
  • Kiváló analitikus, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód
  • Rendszerezett, precíz munkavégzés, minőség orientált szemlélet
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Auditori végzettség
  • Tűzvédelmi végzettség vagy tapasztalat
  • Környezetvédelmi szabályozások ismerete
  • Felsőfokú/tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelv ismerete
Amit kínálnak:
  • Sokrétű, kihívást jelentő feladatok, összetett folyamatok
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása, önálló munkavégzésre lehetőség
  • Nyelvtudás tovább fejlesztésére való támogatás
  • Modern munkakörnyezet, támogató kollégák, összetartó csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Lajosmizse
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!