Megbízónkhoz keresünk új munkatársat, aki a külképviseletek ingatlanjaival kapcsolatos beruházási, építési, felújítási és üzemeltetési projekteket menedzsel. Nemzetközi környezetben, fiatalos csapattal és stabil vállalati háttérrel támogatják kollégáikat, hogy globális munkavégzés során a legmagasabb szakmai színvonalat képviseljék. Amennyiben felkeltette érdeklődését adja le jelentkezését az alábbi pozícióba:

PROJEKTMENEDZSER / FACILITY MANAGER

A munkakörben ellátandó lényeges feladatok:
  • Magyarország külképviseleteinek helyt adó ingatlanokkal kapcsolatos beruházási, építési, felújítási, valamint üzemeltetési projektek menedzselése
  • Projekttervezés, helyszíni felmérés, versenyeztetési eljárások lefolytatása
  • Pályázati anyagok műszaki tartalmának előkészítése, tervvázlatok készítése
  • Tervezési, kivitelezési, műszaki ellenőrzési és ingatlanüzemeltetési munkák koordinálása
  • Kapcsolattartás a külképviseletekkel, vállalkozókkal
  • Projektek teljes körű műszaki, jogi és pénzügyi koordinációja
  • Státuszjelentések naprakészen tartása, felsővezetés rendszeres tájékoztatása
Pályázati feltételek és elvárások:
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol, legalább középfokú nyelvtudás
  • 'B' kategóriás jogosítvány
  • Utazásra való hajlandóság
  • Számítógépes ismeretek
Elvárt készségek:
  • Magas szintű kommunikáció (írásbeli és szóbeli egyaránt)
  • Felelősségvállalás, felelősségtudat
  • Kiváló alkalmazkodó- és helyzetfelismerő képesség
  • Szakmai elhivatottság, fegyelmezett és lényeglátó munkavégzés
  • A vezetőkkel és a munkatársakkal való együttműködés
  • Jó koordinációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • Precizitás, alaposság
  • Terhelhetőség, rugalmasság, tanulékonyság
  • Teljesítménymotiváció
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Építészmérnöki vagy gépész végzettség
  • Külföldi projektben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Közszolgálati területen szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Nemzetközi, globális munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Megbecsülés
  • Stabil, támogató vállalati háttér
Munkavégzés pontos helye:
  • 1027 Budapest
Munka típusa:
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Általános munkarend
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!