Partnerünk épületautomatizálás területén meghatározó szerepet betöltő minőségi nemzetközi gyártókat képviselő forgalmazó és szolgáltató cég.

Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresnek értékesítői csapatukba az alábbi munkakörbe:

BELSŐÉPÍTÉSZ LÁTOGATÓ

Főbb feladatok:
  • Meglévő és új belsőépítész partnerek látogatása, támogatása, kapcsolattartás
  • Új partnerek és projektek felkutatása
  • Partnerek ismereteinek folyamatos bővítése, informálása az újdonságokról, partnertalálkozók szervezése és bonyolítása
  • Partnerek támogatása a projektek tervezési fázisában
  • Bejövő megkeresések, érdeklődők fogadása, kezelése
  • Árajánlat készítés, folyamatos egyeztetés a megrendelő igényei szerint
  • Megrendelések kezelése
  • Projektekben való részvétel, azok nyomon követése
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Együttműködés társosztályokkal (beszerzés, pénzügy, műszak, marketing, stb.)
  • Szakmai képzések, bemutatók, oktatások szervezése, után követése
  • Szakmai továbbképzéseken részvétel
  • Naprakész termékismeret, tudásának folyamatos fejlesztése, újdonságok megismerése
  • Partnerek és projektek naprakészen tartása CRM-ben
  • Heti és ad hoc riportok készítése
Az álláshoz tartozó főbb elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves értékesítési tapasztalat, kereskedői beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alapos ismerete
  • Lakberendezés, belsőépítészet, design iránti érdeklődés
  • Erős kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélorientáltság
  • Kiváló prezentációs és meggyőző képesség, értékesítői szemlélet
  • Rugalmas, csapatjátékos személyiség
  • Megbízhatóság, önállóság, proaktív hozzáállás
  • Folyamatos fejlődés iránti igény
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Lakberendező, belsőépítész, építész végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kapcsolati háló
  • Műszaki és építészeti alapismeretek
  • KNX rendszer ismeret
  • Audiovizuális rendszerismeret, tapasztalat
  • CRM rendszer(ek) ismerete
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
Amit kínálnak:
  • Az épületautomatikai piacon évtizedek óta meghatározó pozíciót betöltő, jelentős szakmai múlttal és tapasztalattal rendelkező, kimagasló szolgáltatást nyújtó, valamint kiváló minőségű villamos szerelvények (hosszú élettartam, funkcionalitás, innovatív technológiák, hatékony energiamegtakarítás és egyedi manufakturális villanykapcsolók) gyártói képviseletét ellátó szervezet csapatába való tartozás
  • A szervezet fejlődésében való részvétel
  • Az épületautomatika legújabb technológiai fejlesztéseinek megismerése
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • A munkavégzéshez mobiltelefon, laptop, autó
  • Fiatal, innovatív, dinamikus csapat
  • Családias munkahelyi légkör, igényes munkakörnyezet
  • Változatos feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Szakmai képzések, tréningek
Munkavégzés pontos helye:
  • 1095 Budapest, Soroksári út 48.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!