Partnerünk a Cityfood Magyarország Kft., több, mint 15 éve működő, dinamikusan fejlődő nagyüzemi vállalat. Stabil vállalati háttérrel, összetartó csapatba, keresünk hozzájuk kitartó, megbízható, rátermett kollégát.

Jelentkezésed várják az alábbi munkakörbe:

ÉTELFUTÁR

Főbb feladatok:
  • Vecsési kiindulási helyről az ételek házhoz szállítása vevőik számára
  • Ügyfél kapcsolatok ápolása és építése
  • Pakolás, szortírozás
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezz
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság jellemez
  • Rendelkezz B kategóriás jogosítvánnyal és saját gépjárművel
  • Nem okoz problémát a reggeli munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Marketing ismeret és/vagy területépítési tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Kimagasló jövedelem
  • Azonnali munkavégzés lehetősége
  • Szabad délutánok és hétvége
  • Fix kiindulási hely
  • Stabil és folyamatosan fejlődő biztos hátterű munkáltató
Munkavégzés pontos helye:
  • Pest megye, rugalmasan
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!