Szeretnél sok pénzt keresni, céges autóval járni? Munkádban és magánéletedben is szereted a pörgést? Akkor figyelj, mert pontosan Téged keresünk! Partnerünk a magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 25 éves fennállása alatt Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Magyarország középső és keleti régiójába keresünk hozzájuk egy sikerorientált új kollégát az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Miért csatlakozz hozzájuk?
Ez nem egy átlagos munka. Itt célzottan kell értékesíteni: új partnerek felkutatását és valódi üzletek kötését várják Tőled. Tehát nem elég, ha csak felveszed a rendelést. Ha érzed a különbséget itt a helyed! Ha hajlandó vagy beletolni az energiát, náluk komoly pénzt kereshetsz, és még céges autót, telefont és laptopot is biztosítanak!

A feladataid lesznek:
  • Nem rendelést veszel fel, hanem készletről értékesítesz
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatok építése és a már meglévők fejlesztése
  • Piacfeltérképezés, új értékesítési csatornák bevezetése
  • Saját és a forgalmi célok megvalósítása
Amit várnak Tőled:
  • Önállóság: Teremtsd meg a feladatokat, ne várd meg őket
  • Célorientált gondolkodás: az értékesítés a véredben van, és folyamatosan vadászol az új lehetőségekre
  • Kommunikációs készség: tudj bánni az emberekkel, és köss sikeres üzleteket
  • Minimum 3 éves értékesítői tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • “B” kategóriás jogosítvány
Előny:
  • A lakástextil és lakberendezési piac ismerete
Amit kínálnak:
  • Bejelentett munkaviszony és versenyképes fizetés – a határ a csillagos ég, csak rajtad múlik
  • Vállalkozóként is tudsz együttműködni
  • 15+ éves tapasztalattal rendelkező kollégák fejlesztenek, támogatnak. Folyamatos értékesítői képzésben veszel részt
  • Működő területet kapsz, rengeteg lehetőséggel
  • Kihívás és fejlődés minden nap
  • Céges autó, telefon, laptop, és a legjobb szakmai háttér, hogy sikert érhess el
Hol fogsz dolgozni?
  • Magyarország keleti régiójában
Amennyiben tényleg komolyan gondolod, küldd el számunka lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva, és légy a csapatuk új tagja!