Partnerünk a világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, az Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:
  • Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés
  • Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése
  • Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés
  • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves nagyvállalatnál szerzett tapasztalat az alábbi munkakör valamelyikében: logisztikus VAGY fuvarszervező
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt
  • Kiváló szervezőkészség
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, illetve logisztikai szakirány)
  • SAP-ismeret
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér + Cafetéria + éves bónusz
  • Bejárás támogatása (a törvényi km-juttatásnál magasabb km-hozzájárulás)
  • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, aktuális angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!