Partnerünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, mely különböző iparágakban tevékenykedő vállalatokból áll. Többek között foglalkoznak ellátási-lánc menedzsmenttel, higiéniai és háztartási termékek gyártásával, valamint paradicsomkülönlegességek termesztésével is.

Csapatuk bővítésének céljából keressük új kollégájukat a következő munkakörbe:

PÁLYÁZATÍRÓ

Feladatok:
  • A hazai és uniós pályázatok figyelése, megismerése
  • A projektekhez kapcsolódó összes folyamat előkészítése, összefogása, menedzselése
  • Kapcsolattartás az érintett szervezeti egységekkel, hatóságokkal, illetve üzleti szereplőkkel
  • Projekttervek készítése és az ütemtervek betartása, betartatása
  • A pályázat beadáshoz szükséges dokumentumok elkészítése
  • Teljesítések kontrollálása, igazolása, dokumentálása, ellenőrzése
  • Kimutatások, táblázatok, riportok készítése
  • Adminisztrációs feladatok
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Pályázati projekt menedzsmentben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Gyors döntési problémamegoldó képesség
  • Eredményorientált munkavégzés
Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IV. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!