Partnerünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, mely különböző iparágakban tevékenykedő vállalatokból áll. Többek között foglalkoznak ellátási-lánc menedzsmenttel, higiéniai és háztartási termékek gyártásával, valamint paradicsomkülönlegességek termesztésével is.

Csapatuk bővítésének céljából keressük új kollégájukat a következő munkakörbe:

CONTROLLER

Feladatok:
  • Havi és időszaki kimutatások, pénzügyi/controlling elemzések, jelentések és riportok készítésében való közreműködés, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adatok előkészítése
  • Terv-tény elemzések készítése, budgeting
  • Aktív részvétel a havi és éves zárási folyamatokban, valamint a könyvvizsgálatban
  • Közreműködés az éves tervezési folyamatok előkészítésében és végrehajtásában
  • Rendszeres és ad hoc jellegű belső riportok készítése
  • Költségek nyomon követése és optimalizálása
  • Beszerzési költségkontroll – RFQ kontroll
  • Proaktív kapcsolattartás a társosztályokkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Controlling területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Excel magas szintű ismerete továbbá MS Office
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló elemző képesség és analitikus gondolkodás
  • Pontos, prezíc munkavégzés
  • Önálló felelősségvállalás
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest IV. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!