Partnerünk a Manooi egy dinamikusan fejlődő, luxus design brand, amely világszerte ismert exkluzív kristálycsillárjairól. Szenvedélyük a fény, és céljuk hosszú távon maradandó művészeti értéket teremteni.

Jelenleg új szakembert keresünk csapatukba, aki segít nekik összefogni, irányítani az értékesítési csapatot és a folyamatos növekedést biztosítani a bevételekben és eredményességben.

Várják jelentkezését a következő munkakörbe:

SENIOR SALES MANAGER

Feladatok:
  • Értékesítési terület struktúrájának meghatározása
  • Értékesítési stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Az értékesítési csapat tervszerű munkájának és eredményességének biztosítása, a csapattagok motiválása
  • Napi szintű együttműködés a társterületekkel (marketing, sales support, műszak)
  • VIP kapcsolatok felkutatása és beindítása, kapcsolatok ápolása
  • Az értékesítők szakmai segítése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Nemzetközi kereskedelemben szerzett több éves tapasztalat és igazolható eredmények
  • Magas szintű értékesítői képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csapatjátékosság, kiváló szervezőkészség és motivációs képesség
Előnyt jelent:
  • Műszaki vagy lighting designer végzettség és/vagy tapasztalat
  • Marketing ismeretek és tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Az angolon felül bármilyen egyéb nyelv magas szintű ismerete
  • Művészi és design érdeklődés, affinitás
  • Luxusipar ismerete
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés és juttatások
  • Mobiltelefon és laptop használat
  • Inspiráló munkakörnyezet egy kreatív és dinamikus csapatban
  • Változatos munka, rendszeres nemzetközi üzleti utazásokkal
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek
  • Részvétel nemzetközi projektekben és rendezvényeken
  • Iroda Budapest szívében
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Csatlakozz hozzájuk, és legyél részese a Manooi varázslatos világának!

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levelének csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!