Partnerünk az SDA DMS Zrt. több évtizede elismert résztvevője
a hazai informatikai világnak.

Átfogó, innovatív megoldásaival cégük kiváló minőségű, a kor követelményeinek maximálisan eleget tevő szoftvereket biztosít felhasználói számára. Emellett olyan egyedi informatikai megoldásokat kínálnak, amelyek növelik ügyfeleik hatékonyságát és elégedettségüket.

"Csökkentsd az ökológiai lábnyomod!" ...mi ebben tudunk segíteni!

Lendületes webes fejlesztőcsapatukba keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

FULL-STACK FEJLESZTŐ (C#)

Feladatok:
  • Webes alkalmazás fejlesztése,
  • Tervezési folyamatban való aktív részvétel 4-5 fős agilis csapatban,
  • Frontend és backend fejlesztés.
Használt technológiák:
  • C#, SQL, T-SQL, ASP.NET, HTML5 & CSS3, Angular, ECMAScript, TypeScript, git.
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú informatikai/műszaki végzettség,
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat .NET / C# alapú fejlesztésekben,
  • SQL, T-SQL gyakorlati tapasztalat.
Ami extra előnynek számít:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 2 év fejlesztési tapasztalattal frontend (preferáltan Angular) keretrendszerben,
  • Szakmai angol nyelvtudás elsősorban a szakmai anyagok olvasásához és értelmezéséhez,
  • Scrum csapatban való munkavégzés.
Juttatások:
  • Hybrid munkarend, rugalmas munkaidő,
  • Kihívásokkal teli feladatok,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Rugalmas feladatkezelés,
  • Felügyelt szakmai fejlődés, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások,
  • Támogató légkör,
  • Cégen belüli közösségi élet (pl. csapatépítők, céges ünnepek),
  • Rekreációs lehetőségek (pl. csocsó, pingpong).
  • Az iroda Budapesten, a 11. kerületben található, ahová hetente csak egyszer kell bemenni. A többi munkaidő Home Office.
Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig napi 8 órás rugalmas munkavégzés, 09:00-től 15:00-ig tartó törzsidővel.
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével, és amennyiben rendelkezel GitHub, Bitbucket vagy GitLab profillal, annak megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!