Partnerünk a BIGPRINT HUNGARY Kft. 1998-ban kezdte meg a nagy formátumú vizuál kommunikációs nyomtatási tevékenységét. Azóta is naprakész szakmai kompetenciái mellet mindig kész és előremutató megoldásokat kínálnak első kézből.

A régióban vezető nyomdaipari vállalatukhoz keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSI VEZETŐ HELYETTES

Főbb feladatok:
  • Megrendelői igények határidőre és megfelelő minőségben történő kielégítése érdekében folyamatos döntéshozatal
  • Termelési részlegek operatív irányítása, dolgozók munkájának koordinálása, feladatok delegálása
  • Részvétel a csoport tagjainak kiválasztásban
  • A gyártási és anyagáramlási folyamatok folyamatos ellenőrzése
  • Termelés erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás
  • Technológiai fegyelem betartatása, selejt termékek keletkezésének minimalizálása a gyártás során
  • Kitűzött mennyiségi és minőségi célok elérése
  • Hiba- és okelemző folyamatokban, reklamációkezelésben való aktív részvétel
  • Szoros együttműködés a termelési vezetővel, adatszolgáltatás a vállalat többi részlegével
  • Javaslattétel gyártásban felmerülő műszaki és technológiai problémák megoldására
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (előny: műszaki)
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, dinamikus fellépés
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Nagyfokú stressz tűrő képesség
  • Vállalatirányítási rendszerek min. alapszintű ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés (alapbéren felüli prémium)
  • Stabilitás, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Képzés-, fejlesztés-, tapasztalat szerzés
  • Változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IX. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!