Partnerünk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás. Piacvezetők a magyar dízelmotoros áramfejlesztők területén. Családias jellegű vállalkozásuk új tagját keressük

VILLAMOS KARBANTARTÓ

pozícióba.

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Nagy teljesítményű dízelmotoros készenléti üzemmódú áramfejlesztők helyszínen történő villanyszerelése, villamos karbantartása, telepítés utáni, vagy bérbeadáskori beüzemelése, hibafeltárása és javítása
  • Általános villanyszerelés
Elvárások:
  • Középfokú villamosipari végzettség (pl. villanyszerelő, informatikus, elektrotechnikus, villamos berendezés kezelő stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Villamos forgó gépekkel, elektronikai berendezésekkel és vezérlő PLC-k programozásával kapcsolatos ismeretek
  • C és B+E, E jogosítvány
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálnak a pozícióhoz:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Céges autó - magánhasználatra is
  • Vállalati képzések külföldön (Románia, Portugália, Franciaország, Olaszország)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon internettel, munkavédelmi eszközök, szerszámok, segédanyagok)
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: budaörsi telephely és a szerviz helyszínek országos látogatása
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombra kattintva!