Partnerünk egy fejlődő, családias, méhészeti termékeket forgalmazó vállalat.
Csapatuk bővítésére keresünk teljes munkaidőbe új kollégát a következő munkakörbe:

IRODAI ASSZISZTENS
(Nyíregyháza)

Feladataid lesznek:
  • Számlázás (szamlazz.hu program használata)
  • GLS futárszolgálat programjának kezelése
  • Cégen belüli kommunikációk fogadása, rendeléssel kapcsolatos kérdések azonnali kezelése (csomag átütemezés, cím módosítás)
  • Adminisztráció: CRM rendszerben számlaszámok rögzítése, rendelések beazonosítása, beosztása
  • Pontos adatrögzítés
  • Alapszintű matematikai műveletek (összeadás, kivonás) – nap végi összesítések elkészítése
  • Csomagok utánkövetése
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló, gyors és pontos kommunikáció telefonon, szóban és írásban
  • Számítógépes programok (szövegszerkesztő, táblázatkezelő) kiváló felhasználói szintű ismerete
  • Könnyen boldogulj számokkal és alapvető matematikai műveletekkel
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó látás és kitartás a monitor előtti munkavégzéshez
  • Magabiztos számítógép-használat
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat elektronikus kommunikációban, Facebook használatában
  • Csapatmunkában való jártasság
Amit kínálnak:
  • Fizetés: megbeszélés szerint
  • Bejárás támogatás (bérlet)
  • Kávé, tea és természetesen méz, méz, méz...
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Ha nincs tapasztalatod, de elszánt és szorgalmas vagy, minden segítséget megadnak a betanuláshoz
  • Barátságos, támogató, családias csapat
Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • Nyíregyháza
  • Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!