Megbízónk, egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalat,
új munkatársat keres budapesti irodájába az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Fő feladatok:
  • Diplomáciai szállítmányozási és teherszállítási feladatokat szervezése, lebonyolítása
  • Az áru továbbítására legalkalmasabb fuvarozási mód és szállítási technika kiválasztása
  • Útvonalterv készítése, szükség szerinti módosítása
  • A szállításhoz kapcsolódó kiküldetési rendelvények, szállítási dokumentációk készítése
  • Fuvar előkészítése, rakodási terv készítése
  • Szükség esetén vámkezelések és egyéb hatósági kezelések végeztetése
  • A szükséges engedélyek ellenőrzése, a hiányzók beszerzése
  • Biztosítások kötése, biztosítási keretszerződés állapotának követése
  • Tájékozódás az áru különleges kezelési igényéről, a fuvarhoz szükséges különleges kellékek biztosítása
  • A közúti szállítással kapcsolatos operatív tevékenységek (pl. a járművek beosztása, a járművek be- és kirakodása és a szállítási anyagok tárolása) összehangolása, és tevékenységükről nyilvántartás vezetése
  • A gépkocsivezető, és amennyiben van a kísérő tájékoztatása a fuvar részleteiről, a szabályokról
  • A fuvar lebonyolításának folyamatos felügyelete
  • A raktárkészlet kezelése, a raktárba beérkező anyagok átvétele, majd ezek kiadása a szállítást végző munkatársak részére
Elvárások:
  • Legalább 3-5 éves fuvarszervezési tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Vonatkozó jogszabályok ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Árufuvarozói képesítés
Amit kínálnak:
  • Iskolakezdési támogatás
  • Utazási támogatás
  • Cafetéria
  • Stabil munkáltatói háttér
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!