Partnerünk, a CMS Electronics Hungary Kft., a nemzetközi elektronikai ipar kiemelkedő szereplője, fonyódi üzemébe új kollégát keres. Csatlakozz most, hogy részese lehess a 2025-ben induló innovatív projekteknek! Modern technológiákkal dolgozhatsz autóipari környezetben, prémium beszállítókkal kapcsolatban. Változatos feladatok és szakmai fejlődési lehetőségek várnak egy összetartó, motiváló csapatban. Versenyképes jövedelem, étkezési hozzájárulás, valamint lakhatási támogatás is biztosított. Érdekel a lehetőség? Ne hagyd ki és jelentkezz most az alábbi pozícióba:

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK

Elvárások:
  • Villamosmérnöki diploma BSC/ MSC
  • Elektronikai fejlesztési területen szerzett széleskörű tapasztalat (PCB design, kapcsolási rajzok és beágyazott szoftverek készítésében)
  • C\ C++, Labview ismeretek
  • Tervező- és fejlesztőprogramokprogramok ismerete (Altium Designer, FreeCAD, LTSpice)
  • Mérési metódusok és tesztberendezések általános ismerete
  • Angol/ Német nyelvtudás
  • Megoldásorientált analitikus gondolkodásmód
Leendő feladataid:
  • Kapcsolási rajzok és nyomtatott áramköri tervek elkészítése specifikációk alapján
  • Műszaki dokumentációk elkészítése
  • Beágyazott rendszerek fejlesztése, üzembe helyezése
  • Közreműködés mérőrendszerek fejlesztésében
Amit kínálnak:
  • Érdekes, változatos és felelősségteljes pozíció autóipari környezetben a Balaton déli partján
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség kapcsolattartás prémium autóipari beszállítókkal
  • Motiváló légkör és munkakörnyezet egy tenni akaró/ sikerorientált csapatban
  • Változatos feladatkör, specializálódhatsz az érdeklődési köröd és erősségeid alapján
  • Étkezési hozzájárulás
  • Versenyképes jövedelem a régióban
  • Lakhatási támogatás Fonyódon vagy környékén

Munkavégzés pontos helye:

  • Fonyód
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar és német/angol nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!