Partnerünk a szépségipar vezető szereplője, amely innovációiról és egyedi márkaélményéről ismert. Munkatársaik büszkék közös sikereikre, és az egyedi márkafeeling belengi hétköznapjaikat. Most hozzájuk keresünk új, motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

BESZERZÉSI ÉS PROMÓCIÓS KOORDINÁTOR

Leendő feladatok:
  • A vállalat márkáihoz kapcsolódó promóciós termékek tervezése, beszerzése, és leszállíttatása
  • Beszállítók kiválasztása és tendereztetése a promóciós és hűségprogram termékekhez
  • Hűségprogramokhoz kapcsolódó termékkínálat kialakítása és a beszállítói beszerzések lebonyolítása
  • Vállalati rendezvények logisztikai támogatása, dekoráció, étel, ital, és eszközök beszerzése
  • A fejlesztési csoport támogatása csomagolóanyagok kiválasztásában és beszerzésében
  • A vállalat elektronikai eszközeinek dokumentációja, a jogszabályi megfelelés biztosítása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség gazdasági, beszerzési vagy marketing területen
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat beszerzési vagy promóciós menedzsment területen
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek beszállítókkal és partnerekkel
  • Elektronikai eszközökre vonatkozó szabályozások ismerete és alkalmazása
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office, beszerzési szoftverek)
  • Képesség több projekt párhuzamos kezelésére, határidők szigorú betartására
  • Gyorsan alkalmazkodó és problémamegoldó készség a dinamikusan változó környezetben
  • Rendezvények szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat előny
Amit kínálnak Neked:
  • Stabil vállalati hátteret
  • Versenyképes fizetést
  • Céges mobiltelefont
  • Pörgős, változatos, kihívásokkal teli munkakört
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IX. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!