Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő vállalat, amely a szaniterpiac meghatározó szereplője. 2015-ös alapítása óta a cég stabilan növekszik, évről évre bővítve portfólióját és piaci jelenlétét. Többszörös díjnyertes márkájuk országosan ismert, és a nemzetközi terjeszkedés is lendületben van.

Amennyiben szeretnéd, ha kreatív ötleteid szabad teret kapnának, és szeretnél aktívan hozzájárulni a cég marketingstratégiájához, csatlakozz hozzájuk

MARKETING SPECIALISTA

pozícióba.

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:
  • Vállalati arculat és márkaépítés
  • Online és offline marketing stratégia kialakítása és vezetése
  • Katalógusok és kiállítások tervezése, lebonyolítása, TV-s szereplések egyeztetése, részvétel lakberendezői eseményeken, stand szervezés
  • Nemzetközi piaci terjeszkedés támogatása
  • Webshop optimalizálása és fejlesztése, adatvezérelt kampányok irányítása
  • Influencer kapcsolatok kiépítése
  • Szoros együtt működés az értékesítőkkel és a vezetőséggel
  • Kapcsolattartás partnerekkel
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves marketing tapasztalat szaniter, építőanyag, bútor, belsőépítészet, vagy lakberendezés területén
  • Online marketing algoritmusok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit Partnerünk előnyben részesít:

  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria (havi nettó 37.500 Ft SZÉP kártya)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Szakmai továbbképzések
  • Családias környezet
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Budapest, 9. kerület (a Semmelweis klinikák metrómegállótól kb. 7 perces sétára)
  • Hétfőtől péntekig 9:00-17:30 között rugalmas munkaidőben
  • Heti 1-2 nap Home Office lehetőség
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!