Szívesen képviselne olyan autómárkákat, amelyekre büszke lehet? Szenvedélye az autók világa, és érdekli az autóipar fejlődése? Ha mindezekre igen a válasz, és szeretne egy kiemelkedő jövedelemcsomaggal járó munkát, akkor ez az állás Önnek szól!

Partnerünk népszerű német autómárkák forgalmazója, a megnövekedett feladatmennyiség ellátására keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióban:

MUNKAFELVEVŐ – SZERVIZTANÁCSADÓ

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfélelégedettség maximális szinten tartása
  • Szervizajánlatok elkészítése, utánkövetése
  • Gépjárművek javításra történő átvétele - átadása
  • Javítások ütemezése, koordinálása, előkészítése, dokumentálása
  • Folyamatos tájékoztatás az elvégzett szervizmunkákról, normázás, számlák előkészítése, elkészítése
  • Ügyfeleink beérkező hívásainak fogadása, szaktanácsadás
  • Szervizmarketing
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • 1-3 éves ügyfélkezelési vagy szerviztanácsadói vagy munkafelvevői tapasztalat
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Kiváló számítógép kezelői ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nagy munkabírás, stressztűrő képesség
  • Rugalmas, kooperatív személyiség
  • Problémamegoldó és csapatmunka képesség
  • Fejlődési képesség, részvétel továbbképző tanfolyamokon
Előnyt jelent:
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér + jutalék
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Stabil jövőkép, szakmai támogatás, továbbképzés
  • Jól felszerelt, modern környezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Székesfehérvár
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!