Megbízónk a Prevost Hungária Kft. idén immár 32 éves, Magyarország EU csatlakozása óta a közúti fuvarozásra koncentrál. Alapítása és folyamatos fejlődése sikeres nemzetközi együttműködés eredménye, az alapítás óta sokszorosára növekedett szervezetet ma is kifejezetten családias hangulatú, a KKV-k lelkivilága jellemzi.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

GARÁZSMESTER

Feladatok:
  • A cég gépjárműveinek kiadása-átvétele, műszaki állapot nyomon követése és dokumentálása
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Gépkocsi vezetőkkel történő kapcsolattartás
  • Lehetőség külföldi telephelyen való munkavégzésre 2 hetes kint tartózkodással megegyezés alapján
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Angol vagy német vagy francia nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Targonca kezelői jogosítvány
  • C+E jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem
  • Kiemelkedő munkabér a külföldön töltött napokért
  • Szállás biztosítása külföldi munkavégzés esetén
  • Hosszútávú biztos munkahely
Munkavégzés pontos helye:
  • Vecsés
  • Külföldi telephelyek: Németország (Frankfurt), Franciaország (Párizs)
Munkaidő:
  • Hétköznapokon: két műszakos munkarend (a műszakok heti szinten fordulnak)
  • Hétvégén: ügyeleti jelleggel
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!