Partnerünk jelenleg új munkatársat keres budapesti, XIII. kerületi irodájába az alábbi pozícióba:

FELSŐVEZETŐI SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Amit biztosítanak Neked:
  • Versenyképes bér – tapasztalattól függően bruttó 700.000-1.000.000 Ft
  • Stabil céges háttér, igényes munkakörnyezet
  • Parkolási lehetőség, ügyintézéshez céges autó
Mik lesznek a feladataid?
  • A támogatott Vezető napi, személyes irodai és irodán kívüli ügyeinek intézése
  • Naptár vezetése, találkozók szervezése, időpontok egyeztetése, utazások szervezése, beszerzések intézése, telefonok kezelése
  • Minimális adminisztráció, dokumentumok iktatása
Elvárásaik:
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalattal
  • Gondoskodó, talpraesett, kedves személyiség
  • Gyors gondolkodás, precíz munkavégzés
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest XIII. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!