Partnerünk a VaLiD Dental-Medical Nagykereskedőház Kft. a fogászati kereskedelemben 35 éves múlttal rendelkező vállalkozás. Szerviz üzletága a kereskedelmi csoport által értékesített fogorvosi kezelőegységek röntgen berendezések és azok digitális megoldásai, turbinák, motorok, kompresszorok, elszívó berendezések üzembe helyezésével, karbantartásával és javításával foglalkozik. Ezek a berendezések a világ élvonalába tartozó amerikai, japán, koreai, német, olasz, svájci, gyártók termékei. Keressük leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS
(ORVOSTECHNIKAI ESZKÖZÖK)

Főbb feladatok:
  • Fogorvosi komplett kezelőegységek, röntgen digitális rendszerek, kis berendezések üzembe helyezési, karbantartási, és javítási feladatainak elvégzése
  • IT eszközök telepítése, javítása, karbantartása különböző helyszíneken
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Szóban és írásban kommunikáció képes minimum középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiemelkedő műszaki érzék, (szerelési képesség)
  • Ügyfél orientáltság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, kitartó munkavégzés
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Igényesség saját magával, a rendezett munkakörnyezettel és az elvégzett munka minőségével szemben
  • Megbízhatóság, önállóság, rugalmasság
Előnyt jelent:
  • Középfokú informatikai, elektronikai, pneumatikai, finommechanikai tapasztalat
  • Egészségügyi berendezések üzembe helyezésében, karbantartásában szerzett műszaki tapasztalat
Amit nyújtanak:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés és többfajta bónusz)
  • Felszerelt szervizautó, laptop, mobiltelefon
  • Betanulási idő, melyhez hazai és külföldi képzéseket biztosítanak
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, rendszeres oktatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Jól megközelíthető telephely Budapest központjában
  • Családias munkahelyi légkör
  • Kiszámíthatóság, korrektség, biztonság
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, VIII. kerületi indulással országos munkavégzés
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével és motivációs levelének csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!