Rendelkezik társalgási szintű spanyol nyelvtudással? Vevőorientált szemlélet jellemzi?

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő cég, amely több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel. Termékeiket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Idén nagykereskedelmi kapcsolatok fejlesztését tűzték ki célul. Munkavállaló-központúságukból kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat teljes vagy rész munkaidőben az alábbi munkakörbe:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS SPANYOL NYELVEN

Az Önre váró feladatok:
  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeinkről (e-mailben),
  • Beérkező panaszok, reklamációk kezelése, megoldása (e-mailben),
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése / fenntartása.

Jelentkezzen, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség,
  • Aktív, írásban is erős középfokú spanyol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó, és döntéshozatali készség,
  • Vevőorientált hozzáállás,
  • Rendszerszintű gondolkodás, csapatszellem.

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.

Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Cafetéria és Medicover egészségbiztosítás (utóbbi próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Próbaidő után Home Office lehetőség (vezetővel egyeztetve).

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest VII. kerület

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig vezetővel egyeztetve rugalmas munkaidő.
  • Teljes, illetve 6 vagy 4 órás részmunkaidős lehetőséggel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!