Partnerünk a VaLiD Kft. 35 éve a fogászati nagykereskedelemben piacvezető pozíciót betöltő kereskedelmi cég. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS MUNKATÁRS

Főbb feladatok, munkák:
  • Beérkező áruk átvétele, lerakodása, ellenőrzése, elhelyezése raktáron belül
  • Beszerzés és ügyviteli adminisztráció segítése
  • Raktárkészlet figyelése és ellenőrzése fizikailag és a vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítmányok, vevőrendelések összekészítése, csomagolása, kiadása
  • Leltározási feladatok ellátása
  • Raktári karbantartás, a raktári rend fenntartása
  • Raktári folyamatokban való aktív részvétel
  • Esetenként áruszállítási feladatok elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek a vállalatirányítási rendszer kezeléséhez
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Alkalmasság folyamatos fizikai munkavégzéshez
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Raktári tapasztalat
  • Vállalatirányítási/logisztikai rendszer használata
  • Gyors munkába állás
Amit kínálnak:
  • Stabil, megbízható munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Nincs multinacionális túlszabályozottság
  • Családbarát működés
  • Könnyen megközelíthető munkahely
Munkavégzés pontos helye:
  • 1083 Budapest, Szigony utca 41.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!