Megbízónk az Envirotrade Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. az Envirotis cégcsoport tagja.
Veszélyes és nem veszélyes hulladékok gyűjtését, szállítását, előkezelését és közvetítését/kereskedelmét végzik. Stabil hátterű cégükhöz, hosszútávra keresünk megbízható és felelősségteljes kollégát esztergomi munkavégzéssel a következő munkakörbe:

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR ÉS FUVARSZERVEZŐ

Feladatok:
  • Belföldi fuvarok szervezése
  • A tehergépjármű-vezetők munkájának irányítása, koordinálása
  • Az esztergomi telephelyen dolgozó raktárosok napi munkájának irányítása és felügyelete
  • Az irányítása alá tartozó tehergépkocsik, pótkocsik és targoncák állapotának nyomon követése és ellenőrzése, a szükséges szervizek koordinálása
  • Pontos, költséghatékony szállítási tervek kidolgozása, optimalizálása, kontrollja
  • Napi forgalmi adatok dokumentációs rendjének biztosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás (telefon, e-mail) a megbízókkal, alvállalkozókkal/partnerekkel
  • Folyamatos készenlét biztosítása
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office magabiztos felhasználói ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Nagy önállóság, terhelhetőség
  • Rugalmasság, gyors alkalmazkodó képesség a megváltozott igényekhez
  • Jó együttműködő készség, precizitás, megbízhatóság
Előnyt jelent:
  • Releváns szakmai tapasztalat
Partnerünk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Versenyképes bérezés
  • Céges laptop és telefon
  • Céges autó biztosítása a próbaidőt követően
  • Magas színvonalú egészségbiztosítási juttatás
  • Jól összeszokott, dinamikus csapat
  • Hosszútávon stabil munkahely
Munkavégzés pontos helye:
  • Esztergom
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el friss, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!