Megbízónk, a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Komplex juttatási csomagot (teljesítménybér, jelenléti bónusz, SZÉP-kártya)
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Modern, kényelmes munkaruhát a belépést követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • A kapott utasítások és rendelési lista alapján a szükséges termékek tárhelyekről való begyűjtése
  • Szakszerű és biztonságos árutárolás, árukezelés
  • Előkészített rendelések komissiózása targoncával
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Raktári rend betartása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal
  • Raktározási területen szereztél már tapasztalatot
  • Nem okoz gondot számodra a magasban történő munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Magas raktárban szerzett gyakorlat
Munkavégzés pontos helye:
  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig két műszakban: 06:00-14:00, 14:00-22:00 óráig.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!