A Beck and Partners egy toborzó és HR tanácsadó cég, amely több mint 15 éves tapasztalattal segíti partnereit és jelöltjeit a tökéletes karrierút megtalálásában. Mi abban hiszünk, hogy a siker kulcsa az emberekben rejlik – ügyfeleink számára megtaláljuk a legjobb szakembereket, míg jelöltjeink számára olyan lehetőségeket kínálunk, amelyek valóban összhangban vannak egyéni céljaikkal és ambícióikkal.

Cégünk stabil szakmai háttérrel, széleskörű iparági ismeretekkel és elkötelezett csapattal dolgozik azon, hogy mind az ügyfeleink, mind a karrierjüket építő szakemberek számára a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsa. Ha szeretnél egy dinamikus, innovatív és támogató környezetben dolgozni, ahol a kihívások lehetőséget teremtenek a fejlődésre, akkor csatlakozz hozzánk, és legyél részese sikertörténetünknek!

Téged keresünk?
Szenvedélyesen hiszel abban, hogy az emberek és a kapcsolatok formálják a sikeres vállalkozásokat?
Készen állsz arra, hogy proaktívan támogasd ügyfeleinket és jelöltjeinket a legjobb megoldások megtalálásában?
Kihívást és örömet találsz abban, ha folyamatosan tanulhatsz és fejlesztheted magad egy profi csapat tagjaként?

Ha igen, ne habozz – jelentkezz hozzánk, és építsd velünk a jövő sikeres karrierútjait, mint

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA!

Feladataid a következő izgalmas kihívásokból állnak:
  • Toborzási projektekben önálló feladatokat fogsz végezni.
  • Megismered a partnereinket, a nyitott álláslehetőségeiket és elvárásaikat.
  • Hirdetéseket írsz, raksz ki online felületekre.
  • Önéletrajz-adatbázisokban, szakmai fórumokon és a közösségi média segítségével megfelelő szakembereket keresel.
  • Önéletrajzok és online profilok alapján felveszed a kapcsolatot velük, tájékoztatod őket az álláslehetőségekről.
  • Interjút egyeztetsz és bonyolítasz le, online, telefonon vagy akár személyesen.
A közös munkánk sikeréhez elengedhetetlen, hogy a következőkkel rendelkezz:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel,
  • Rendelkezz min. 2 éves szakmai tapasztalattal toborzási területen, amit vállalati vagy ügynökségi oldalon szereztél,
  • Erős társalgási szintű angol, amire gyorsan építhető szakmai szókincs,
  • MS Office ismerete.
Ezek a tulajdonságok kulcsszerepet játszanak ebben a munkakörben:
  • Legyél hajlandó tanulni: figyelj, jegyzetelj, kérdezz, és magadtól is járj utána a dolgoknak.
  • Legyél igényes a munkádra, ne kelljen javítgatni az általad elkészített feladatokat.
Kölcsönösen hasznos, ha rendelkezel a következőkkel:
  • Van tapasztalatod ügyfelek kezelésével kapcsolatos munkakörben.
  • Olyan munkakörben szereztél már tapasztalatot, ahol emberekkel kellett kommunikálnod.
  • Esetleg diákszövetkezetnél szereztél tapasztalatot.
Miért válassz minket?
  • Nálunk mindig izgalmas kihívások várnak rád – sosem fogsz unatkozni! Folyamatosan új projektekhez csatlakozhatsz, amelyekre számíthatsz.
  • Alapfizetésed mellett Cafeteriát és bónuszokat kínálunk, hogy értékeljük hozzájárulásodat.
  • Fedezd fel a toborzás világát egy átfogó betanulási rendszerrel, amely segít a fejlődésben. Mentorod folyamatosan támogat és személyre szabott visszajelzésekkel segít a szakmai növekedésben.
  • Egy nyitott, támogató csapat tagjaként dolgozhatsz, ahol izgalmas csapatépítő programokon vehetsz részt.
  • A próbaidő letelte után lehetőséged lesz home office-ra is, és minden szükséges eszközt – laptopot és mobiltelefont – biztosítunk számodra a munkavégzéshez.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület (Bikás Park közelében)

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8 óra

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi:
www.instagram.com/beckandpartners

Ha készen állsz arra, hogy egy dinamikus és innovatív csapat tagja legyél, ahol valóban számítanak a véleményedre és a tudásodra, ne habozz és mutasd meg, mit tudsz!

Küldd el nekünk lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!