Megbízónk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely különböző iparágakban tevékenykedő vállalatokból áll. Többek között foglalkoznak ellátási-lánc menedzsmenttel, higiéniai és háztartási termékek gyártásával, valamint paradicsomkülönlegességek termesztésével is.

Csapatuk bővítésének céljából keresik új kollégájukat a következő munkakörbe:

PÉNZÜGYI VEZETŐ

Feladatok:
  • Cégcsoport teljes körű pénzügyi feladatainak kezelése
  • A szakmai csapat (2-3 fő) feladatainak felügyelete, ellenőrzése
  • Beszámolók benyújtásának, adóbevallások, adatszolgáltatások, pénzügyi jelentések készítésének felügyelete, cash flow összeállítása
  • Heti, havi utalások felügyelete, kintlévőségek kezelése
  • Pályázatok kontrollja, pályázatírókkal közvetlen kapcsolattartás
  • Pénzügyi jelentések készítése a vezetőség részére
  • Mérleg/eredménykimutatások egyeztetése, havi/negyedéves zárások egyeztetése
  • Készlet leltár nyilvántartás és tárgyi eszköz nyilvántartások begyűjtése és a könyveléssel történő egyeztetése
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálóval, külső szolgáltatókkal, hatóságokkal, bankokkal, jogászokkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, pénzügy-számvitel)
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol szakmai nyelvtudás
  • Magyar jogszabályok naprakész ismerete
  • Rendszerszemlélet
Előnyt jelent:
  • ERP ismeret (Oracle, SAP)
  • Akvizíciókban szerzett tapasztalat
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest 4. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!