Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group. Csapatukba keressük új munkatársukat, teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

TERMÉKADMINISZTRÁTOR

Amit nyújtanak Neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home Office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Éves és szezonális termékkatalógusok kivitelezésében való aktív részvétel (adatbázis töltése, fordítások bekérése, termékleírások elkészítése, katalógus elkészült oldalaink ellenőrzése)
  • Weboldal karbantartása, aktualizálása
  • Termékadatok és a weboldal folyamatos karbantartása, aktualizálása
  • Rendelések rögzítése, kezelése, nyomon követése Business Central rendszerben
  • Egyedi/BE CREATIVE termékminták folyamatos ellenőrzése, készlet figyelése
  • Kiállítási minták előkészítése és rendszerezése
  • Statisztikák, kimutatások elkészítése
  • Folyamatos és szoros együttműködés a társosztályokkal magyar és angol nyelven egyaránt, kiemelten a beszerzési, gyártási, emblémázási osztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Van minimum 1 év tapasztalatod adminisztratív munkavégzésben
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Középfok C - angol nyelvismerettel rendelkezel, írásban és szóban egyaránt
  • Rutinosan használod az MS Office programokat (Outlook  Excel, Word, PowerPoint)
  • Nyitottság és proaktív személyiség jellemez
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Business Central ismerete
  • Office 365 programok felhasználói szintű ismerete
  • Adobe CC program (Bridge, Photoshop) használatában való jártasság
  • Spanyol vagy egyéb nyelvtudás
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00 óráig.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a „Jelentkezem” gombra kattintva, regisztrálj partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!