Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.
Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTERVEZŐ

Feladatok:
  • Gyártástervezés, gyártási és kapacitástervek kidolgozása,
  • Készletkimutatások készítése és folyamatos ellenőrzésük,
  • A gyártási területek átfogó tervezése a rendelkezésre álló erőforrások (gépkapacitás, munkaerő stb.) optimális kihasználásával,
  • Az alapanyagok elérhetőségének ellenőrzése a jelenlegi gyártási terv alapján,
  • Prioritási listák összeállítása a gyártás számára,
  • A termelési hatékonyság javítása,
  • Folyamatos kapcsolatfenntartás a gyár területén a gyártás aktuális helyzetéről,
  • KPI-ok, heti jelentések és kimutatások készítése.

Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • 1-3 éves gyártástervezőként vagy gyártó cégnél beszerzőként szerzett tapasztalat,
  • Középfokú aktív német és/vagy angol nyelvtudás,
  • MS Office programok ismerete,
  • Pontos, igényes és önálló munkavégzési képesség,
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség.

Amit ajánlanak:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér, plusz bónusz rendszer,
  • Magas cafetéria juttatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő vállalatnál,
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre,
  • Munkába járás támogatása,
  • Kellemes, családias környezet.

Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzés.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!