Partnerünk az LPP Hungary Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keresünk pörgős és vidám új munkatársat! Ha kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készséggel rendelkezel, és szívesen dolgozol a divat világában, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

CSOPORTVEZETŐ – SHIFT LEADER
(Lurdy – Sinsay)

Mik lennének a feladataid?
  • Az üzletvezető távollétében vezeted az üzletet és koordinálod a csapatot
  • Kiemelt figyelmet fordítasz az áruvédelemre a biztonsági előírásainknak megfelelően
  • Részt veszel az áruátvételben és kihelyezésben
  • A céges standardokat és szabályokat alkalmazod és a csapatot is erre buzdítod
  • Üzlet nyitásához és zárásához kapcsolódó feladatokat látsz el
  • Támogatod az üzletvezetőt az eladói kiválasztás folyamatában
  • Ügyelsz az üzlettér rendezettségére, tisztaságára
  • Szívesen részt veszel az új csapattagok betanításában
  • Szükség esetén módosítod a csapat beosztását
  • Kapcsolatot tartasz a társosztályokkal (könyvelés, karbantartás, HR)
Mit keresnek benned?
  • Rendelkezel csoport vagy műszakvezetői tapasztalattal, ideális esetben kiskereskedelmi területről
  • Képes vagy önállóan döntéseket hozni
  • Kereskedelmi és eredmény orientált szemléletmódod van
  • Hatékonyan tudod a munkatársaidat irányítani és képes vagy a napi feladatokat koordinálni
  • Pozitív és nyitott személyiség vagy
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Nem riaszt el a számítógépen, különböző rendszerekben történő munkavégzés sem
Miért válaszd Partnerünket?
  • Elsők között találkozhatsz a legújabb trendekkel
  • Figyelnek rád, megtanítanak mindenre és utána sem hagynak magadra
  • Valódi fejlődési lehetőséget, karrierutat kínálnak
  • Rendszeres csapatépítőket és workshopokat tartanak, hogy minél erősebb legyen a csapatszellem
  • Helyi tömegközlekedési bérlettámogatást adnak és a munkába járásodat is támogatják
  • Dolgozói ajánlási programjuk által bónuszban részesülhetsz
  • 25%-os dolgozói kedvezménnyel vásárolhatsz márkáiknál
  • Nemzetközi cégcsoport tagja lehetsz, nemzetközi fejlődési lehetőségekkel
Munkavégzés pontos helye:
  • Lurdy – Sinsay
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!