Partnerünk 35 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat keres új munkatársat GALGAMÁCSAI telephelyére a következő munkakörbe:

OPERATÍV KOORDINÁTOR

Főbb feladatok:
  • 7-10 fő fizikai állomány irányítása
  • Termelési teljesítmények folyamatos nyomon követése, felügyelete
  • Az általa irányított területen fegyelem és rend fenntartása
  • Hulladékkezelési folyamatok koordinálása, optimalizálása
  • Technológiai utasítások betartatása, ellenőrzése
  • Belső szabályzatokban és folyamatleírásokban előírtak betartatása, ellenőrzése
  • A munkavállalók napi feladatainak meghatározása, felügyelete, ellenőrzése, beosztások és szabadságtervek készítése
  • A munkavégzéshez használt eszközök műszaki állapotának naprakész ismerete, meghibásodás esetén intézkedik a műszaki vezető bevonásával
  • Ki- és beszállítások ütemezésének egyeztetése a logisztikával
  • Minőségirányítási, munkabiztonsági és környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartásának felügyelete a termelés területein
  • Technológiai fejlesztések és a műszaki-és gazdasági célok megvalósításának aktív támogatása a társ területekkel közreműködve
  • Munkavédelmi eszközök használatának és meglétének rendszeres ellenőrzése
  • Oktatások szervezése a munkavállalók részére
  • Napi szintű ad-hoc feladatok kezelése
  • Területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése
  • Szükség esetén a fizikai munkavállalók helyettesítése
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Targoncavezető vagy nehézgépkezelő jogosítvány
  • Operatív területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határozott fellépés
  • Proaktív személyiség
  • Kis csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Magas stressztűrő képesség
Előnyt jelent:
  • Hulladékgazdásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programok)
  • Lean rendszerben szerzett munkatapasztalat
Partnerünk az alábbi juttatási csomagot kínálja:
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Havi cafatéira
  • Teljesítményarányos jutalmazási rendszer
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
  • Támogató vezetők
Munkavégzés pontos helye:
  • Galgamácsa
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!