Partnerünk 2018. óta foglalkozik gluténmentes pékáruk készítésével, céljuk, hogy azoknak se kelljen lemondaniuk a finom péksütemények örömeiről, akik valamilyen ételérzékenységben szenvednek.

Termékeik elérhetők a Tibidabo Gluténmentes pékség & Specialty kávézójukban, valamint már a webshopukon keresztül házhozszállítással is! Bővülés miatt keresnek csapatukba új munkatársat a következő munkakörbe:

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Saját területen HORECA szektor, bioboltok, kiskereskedelmi egységek rendszeres, terv szerinti látogatása
  • Potenciális ügyféljelöltek telefonos (hideghívás) és személyes felkeresése, helyszíni tárgyalások bonyolítása, új ügyfelek akvirálása
  • Meglévő ügyfeleknél értékesítési tevékenység folytatása (értékesítési csomagok, új termékek bevezetése), ügyfél elégedettség felmérésekben való részvétel
  • Rendelésfelvétel, ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Szakmai képzéseken, meglévő és új termékekről szóló képzéseken való részvétel, önképzés
  • Reklám anyagok kihelyezése partnereknél
  • CRM-ben történő adminisztráció
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves értékesítési, üzletlátogatói tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság (termékismeret, dietetikus konzultáció)
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői tapasztalat
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Dietetikai ismeretek
  • Érdeklődési kör: egészséges életmód, egészséges étrend, mentes étrendek
  • Saját autó
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:
  • Fix alapbér + teljesítményarányos bónusz
  • Szakmai tréning
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Céges autó (kulcsos)
Munkavégzés pontos helye:
  • Pest vármegye
Ha szívesen dolgoznál igényes és modern munkakörnyezetben egy lelkes és
elkötelezett csapattal, akkor küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat
bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!