Partnerünk egy Olasz székhelyű, saját fejlesztéssel és gyártással rendelkező, világszerte több mint 50 országban jelen lévő, speciális műtrágyákat, növénykondicionáló termékeket forgalmazó privát vállalat.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Fő feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfélkör fejlesztése és folyamatos piacbővítés
  • Termékek bemutatása és értékesítése
  • Rendelések feldolgozása és teljesítés nyomon követése
  • Szakmai tanácsadás és aktív részvétel marketing akciókban
Elvárások:
  • Agrárpiaci és technológiai ismeretek
  • Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód
  • Önállóság, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
Előnyt jelent:
  • Területen szerzett értékesítési tapasztalat és kapcsolatok
  • Saját gépkocsi, saját vállalkozás
  • Alapszintű angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Professzionális szakmai képzés
  • Önálló munkavégzés, rugalmas időbeosztás
  • Attraktív, teljesítményarányos juttatási csomag
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon)
Munkavégzés pontos helye:
  • Magyarország keleti vármegyék, Délnyugat-Dunántúl
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!