Szeretnél egy megbízható, 35 éves múlttal rendelkező, hulladékgazdálkodással foglalkozó multinacionális cégnél dolgozni, ahol céljuk a fenntarthatóság, környezettudatosság, és a körforgásos gazdasághoz való hozzájárulás? Ha karriercéljaid mellett számodra is fontos a munkád által teremtett érték, akkor a Saubermachernél a helyed! Várják jelentkezésed a következő pozícióra:

JUNIOR PROJEKTMENEDZSER

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal vár:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Céges autó (betanulási időszak után)
  • Céges laptop, céges telefon
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Kollektív balesetbiztosítás
  • Családbarát munkahely
Nap feladatok:
  • Szakmai felelősség ipari hulladékgazdálkodási, hulladéklogisztikai szolgáltatásokért
  • Technológiai, hulladékgazdálkodási folyamatfejlesztésekben való részvétel
  • A meglévő vállalkozói szerződésekhez kapcsolódó szolgáltatások működtetése, fejlesztése, fejlesztési javaslatok tétele
  • Új vállalkozási szerződések alapján a folyamatok tervezése, szolgáltatás elindítása, szoros együttműködésben az ügyfélkapcsolati menedzserekkel, társrészlegekkel
  • Operatív irányítás támogatása, szükség esetén operatív irányítás elvégzése, adminisztráció, fuvarszervezés
  • Partnercégekkel folyamatos kapcsolattartás, rendszeres ügyfél látogatás
  • Új ajánlatokban, ajánlati folyamatokban való részvétel
  • Szolgáltatás fejlesztés aktív szakmai támogatása
  • Kimutatások, riportok, prezentációk készítése
A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú végzettség (műszaki, logisztikai, környezetmérnöki vagy környezeti gazdaságtan)
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várják
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Utazási hajlandóság (országon belül); betanulási időszak alatt a különböző telephelyeinken történő folyamatos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Projektmenedzsment elméleti és/vagy gyakorlati tapasztalat
  • Problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás
  • Hulladékgazdálkodásban, környezetiparban vagy egyéb, ipari/logisztikai szolgáltatás értékesítésében, projektvezetésben szerzett tapasztalat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs / Országos
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat motivációs leveled csatolásával