Fontos önnek, hogy egy megbízható cégnél dolgozzon? Fontos, hogy megbecsüljék munkáját, és minden évben még 13. havi fizetéssel is jutalmazzák? Amennyiben igen, jelentkezzen!

Partnerünk gázipari tevékenysége magában foglalja a gáz beszerzését, tárolását, töltését és forgalmazását. Jelenleg új munkatársat keresünk Pincehelyen található üzemük irodai részlegébe az alábbi pozíció betöltésére:

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Főbb feladatok:
  • Titkársági feladatok ellátása az üzemben
  • A bejövő és kimenő levelek, számlák iktatása az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Az anyag és termék raktárak kezelése
  • Az üzemi dokumentumok, jövedéki és környezetvédelmi hatósági nyilvántartások kezelése, irattárazása
  • A munkaidő adatok és üzemi költség elszámolásához szükséges dokumentumok nyilvántartása és továbbítása
  • Az üzem egyéb nyilvántartásainak kezelése
Jelentkezési feltételek:
  • Középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Irodai környezetben szerzett néhány éves gyakorlati tapasztalat
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés képessége
Előnyt jelent:
  • Integrált vállalatirányítási rendszer, ÁNYK, Ügyfélkapu használata
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Megbecsült munka: 13. havi bér
  • 30 Ft/km bejárás támogatás
  • Cafetéria juttatás
Munkavégzés helye:
  • Pincehelyen található tárolóüzem (Tolna vármegye)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!