Sokoldalú gazdasági tudását szeretné kamatoztatni?
Szeretne cserébe kiemelkedő jövedelemben részesülni?
Akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Partnerünk egy 35 éves múlttal rendelkező cégcsoport, akiknek sokoldalú tevékenysége a nyomdaipartól a turisztikáig terjed. Náluk egy családias légkörben dolgozó csapat tagja lehet!
Számukra keresünk most új munkatársat azonnali munkakezdéssel a következő pozícióba:

VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENS

Főbb feladatok:
  • Elnök-Vezérigazgató Úr napi munkájának támogatása,
  • Titkári feladatok ellátása, úgymint üzleti utak és egyéb programok szervezése, üzleti és magánjellegű levelezések és telefonhívások kezelése, általános és hivatali ügyintézés,
  • Social Media felületek kezelése (Facebook, Instagram, Google),
  • Egyéb szervezési, ellenőrzési, adminisztratív, és eseti jellegű feladatok,
  • Alkalomszerűen a Vezérigazgató Úr kísérete.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 1-3 év felsővezető mellett szerzett asszisztensi tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • MS Office programok ismerete (Excel, PowerPoint, Outlook),
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat,
  • Diplomáciai érzék, ápolt megjelenés, fejlett esztétikai érzék,
  • Kiemelkedő szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Talpraesett, határozott, precíz és pontos hozzáállás,
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség és alkalmazkodó készség,
  • Lényeglátó és lényegkiemelő képesség.

Előnyt jelent:
  • Lojalitás a cég iránt,
  • Nagyfokú mobilitás,
  • Vendéglátásban és szálloda üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Eredmény orientált, rugalmas, kreatív és vidám személyiség.

Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő tapasztalattól függő bérezés, megegyezés alapján,
  • Parkolási lehetőség,
  • Könnyű megközelíthetőség,
  • Munkahelyi extra - kávé, ásványvíz,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Az irodán kívüli munkaidőben történő munkavégzéshez cégautót biztosítanak.

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest XI. kerületi irodában, valamint Balatongyörökön.

Munkaidő:
  • Heti 40 óra, megbeszélés szerint rugalmasan.
  • A munkaidő kötetlen, de nem otthonról végezhető (budapesti iroda és heti 1-2 alkalom balatongyöröki munkavégzés.  A Vezérigazgató Úr napirendjéhez kell igazodni).

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunka önéletrajzát nettó bérigénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!