Partnerünk az OIA Global Kft. egy dinamikusan fejlődő szállítmányozási cég.

Várják jelentkezését a következő munkakörbe:

NEMZETKÖZI KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐ

Főbb feladatok:
  • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozókkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a többi osztállyal (légi, tengeri, project), illetve a külföldi kollégákkal a cégcsoporton belül
  • Kapcsolódó statisztikák, kimutatások készítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Fuvarszervezésben és szállítmányozásban szerzett releváns tapasztalat
  • Stabil, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervezési készség
  • Nagy terhelés mellett is pontos-, megbízható munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
  • Ügyfélorientált, problémamegoldó szemlélet
Partnerünk az alábbi juttatási csomagot kínálja:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható munkahelyen
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Versenyképes juttatás
  • Home Office lehetőség
  • Céges laptop
  • Fiatal, lendületes csapat
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest IX. Közraktár utca
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!