Partnerünk a Prevost Hungária Kft. idén immár 31 éves, Magyarország EU csatlakozása óta a közúti fuvarozásra koncentrál. Alapítása és folyamatos fejlődése sikeres nemzetközi együttműködés eredménye, az alapítás óta sokszorosára növekedett szervezetet ma is kifejezetten családias hangulat, a KKV-k lelkivilága jellemzi. Jelenleg fiatalos csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

DISZPÉCSER (FUVAROZÁSI TERÜLET)

Feladatok:
  • Aktív kommunikáció a megbízókkal, szolgáltatókkal, szervizekkel, gépjármű vezetőkkel,
  • Felmerülő problémák megoldása,
  • Folyamatos kommunikáció az operatív részleggel,
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • Műszaki mentések leszervezése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • A 12 órás (éjjeli és nappali műszak) vállalása,
  • MS Office felhasználói szintű ismeret,
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • Nyitott, megbízható személyiség,
  • Stressztűrés, koncentráltság,
  • Jó kombinációs készség, kitűnő memória és csapatjátékosi alkat.
Előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • AETR ismeret,
  • Francia, német vagy román nyelv ismerete.
Amit kínálnak:
  • Piaci átlagon felüli, kiemelkedő bérezés,
  • Bejárási támogatás,
  • Változatos feladatkör,
  • Továbblépési lehetőség, karrierépítés.
Munkavégzés pontos helye:
  • Vecsés
Bővebb céginformáció:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!