Megbízónk a New York Dental Kft. magyar tulajdonú, 30 éve fogászati anyagok és eszközök, továbbá orvosi ruházat kereskedelmében meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Bővülő csapatukba keresünk új munkatársakat főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással, a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok:
  • A New York Dental fogtechnikai termékeinek értékesítése
  • A meglévő vevőkkel való kapcsolattartás, a forgalom növelése
  • Piaci információk folyamatos figyelemmel kísérése, piaci változások és a konkurencia nyomon követése
  • A CRM rendszer folyamatos vezetése
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Szakmai rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 3-5 éves, releváns értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Cél és eredmény orientált személyiség
  • MS Office alkalmazások készségszintű használata (Word, Excel, Powerpoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
Előnyt jelent:
  • CAD/CAM, illetve digitális fogászatban szerzett ismeretek
  • Fogtechnikai illetve fogorvosi területen való tapasztalat
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Versenyképes jövedelem
  • Minőségi termékpalettát képviselhetsz
  • Céges autó
  • Biztos munkahely, stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Folyamatos szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat, családias hangulat
Munkavégzés pontos helye:
  • Országos
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát motivációs levelének és bérigényének csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!