Partnerünk elsősorban Nyugat-Európa számára gyárt fűnyírókéseket, speciális gyepgondozó alkatrészeket és mezőgazdasági vágóelemeket. A 45 fős családi vállalkozás a hazai piacon vezető szerepet tölt be, Európában pedig egyre elismertebb márkaként jelenik meg.

Bővülő csapatuk legújabb tagját keressük

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba.

Az alábbi feladatokban számítanak Rád:
  • Szerszámtervezés
  • A gyártási folyamat nyomon követése, az esetleges elakadások azonosítása és megszüntetése, folyamatoptimalizálás
  • A termékek ellenőrzése, minőségbiztosítás
  • A termelésből visszavezetett, mért adatok alapján az elakadási pontok elemzése és csökkentése
  • Termelékenység növelése, a költségek optimalizálása
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése és naprakészen tartása
Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:
  • Felsőfokú ipari mérnök, gépészmérnök, esetleg mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 5 év gépek, alkatrészek, egyedi szerszámok gyártásában szerzett szakmai tapasztalat projektvezetőként, folyamatmérnökként vagy gyártástervezőként
  • Szerszámtervezésben szerzett gyakorlat
  • CREO, AutoCad ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Ami a kiválasztásnál előnyt jelent:
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • 13. és 14. havi fizetés (jelenléten alapul)
  • Bejárás támogatás (autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén bérlet)
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
Munkavégzés helye és munkaidő:
  • Győr (az Ipari Park területén)
  • Hétfőtől péntekig 7:30 és 15:50 között
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!