Partnerünk egy több, mint 70 éves tapasztalattal rendelkező építőipari és gumiipari termékek gyártásával foglakozó vállalat. Fejlesztéseik eredményeként termékeik magas színvonalát számos szabadalom jelzi.
Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Főbb feladatok:
  • A cég termékeinek értékesítésé, gyártásukhoz szükséges alapanyagok beszerzése,
  • A kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos ügyintézés, szerződések, számlák készítése,
  • A dokumentáció kezelése a vállalatirányítási rendszerben.
Elvárások:
  • Felsőfokú kereskedelmi végzettség,
  • 1-3 éves kereskedelmi asszisztensként szerzett szakmai tapasztalat,
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Megoldás-orientált gondolkodás,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Dinamikus, agilis hozzáállás,
  • Rugalmasság.
Amit kínálnak:
  • Bér: bruttó 700.000 Ft.- + negyedéves jutalék,
  • Cafatéira juttatás 22500 Ft/hó,
  • Hosszú távú, megbízható háttér, biztos jövedelem,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság,
  • Céges üdülő.
Munkavégzés pontos helye: Budapest XXIII. kerület.

Munkaidő: heti 40 óra, tárgyalások szerint rugalmas beosztással.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!