Partnerünk, a Szommer Könyvelőiroda Kft. fiatal, határozott és dinamikus csapatába munkatársat keres bővülés miatt. Az ideális jelölt a számukra precíz, pontos, gyors, és terhelhető, aki szeretne fejlődni a szakmájában, nem ijed meg a kihívásoktól, és ízig-vérig csapatjátékosként tudja támogatni a csapatot napi 8 órában.

Partnerünk Budapesten és Nagykanizsán is új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Leendő feladatok:
  • Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára
  • Bérszámfejtés: a bér-, jövedelem- és költségtérítés-elszámolás elkészítése
  • ÁFA bevallás elkészítése
  • Pénzügyi kimutatások, adóbevallások készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és az ügyfelekkel
Megbízónk elvárásai:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy felsőfokú, szakirányú végzettség, esetleg folyamatban lévő könyvelői tanulmányok
  • Szilárd szakmai alaptudás, amire a karriered építheted
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés
Téged keresnek, ha:
  • Állás helyett egy szerethető munkahelyre vágysz
  • Nemcsak a testedet, eszedet hozod magaddal, hanem a szívedet és a lelkedet is
  • Tudsz azonosulni azzal a gondolkodással, miszerint egy vállalkozó jó könyvelő nélkül csak félkarú óriás lehet
További előnyt jelent:
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Több év tapasztalat könyvelési területen
  • Könyvelő irodai környezetben szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Folyamatos digitalizáció, innovatív könyvelői megoldások
  • Felszerelt konyha, melyben ingyenes a kávé, tea fogyasztás
  • Helyközi utazási bérlet térítése
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés pontos helye: Budapest 13. kerület Madarász Viktor Irodaház VAGY Nagykanizsa, Inkubátorház
  • Munkaidő: heti 40 óra, H-P 08:00-16:00 óráig
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar
és angol nyelvű önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!